cultuur • archeologie • erfgoed

Zuurstof voor cultuur

 Oproep Poetry Slam - Watou

 

GEZOCHT: GEVONDEN dichter 2011

Vorig jaar vond in Watou voor het eerst een Poetry Slam plaats. 12 dichters streden er om de titel “Gevonden Dichter 2010”. Ze deelden het podium met Stijn Vranken en Bernard Dewulf. Het werd een groot succes, dat veel media-aandacht kreeg, en om een vervolg vraagt.

De tweede editie komt er op 31 juli 2011. In het kader Kunstenfestival Watou, zoeken we de Gevonden Dichter 2011. Het wordt een zoektocht in samenwerking met Jeugd & Poëzie en Creatief Schrijven. Deelnemers kruipen op het podium naast Maud Vanhauwaert en Bernhard Christiansen. Ze strijden om de titel Gevonden Dichter 2011, een literaire prijs, het peter- of meterschap over de volgende editie, en kunnen zich daarenboven verwachten aan het deskundige oordeel van een professionele jury.

De deelnemers dragen 2x5 minuten voor uit eigen werk, uit het hoofd. Geïnteresseerden sturen een biografie, 3 gedichten en eventueel een audio- of videofragment naar poetryslamwatou@gmail.com.

Inzendingen gebeuren vóór 4 april. Dan start de selectie van 12 dichters, die het in 4 rondes en een finale tegen mekaar zullen opnemen. De volgorde van optreden wordt digitaal geloot. Deelnemende dichters worden voorzien van drank, en krijgen een onkostenvergoeding van 25euro.

 

 

 

 

Links