Boekenkaftdag 2025
De zomer loopt ten einde en het nieuwe schooljaar staat voor de deur. De bibliotheken in onze regio zijn druk bezig met de voorbereidingen voor de 12de Boekenkaftdag, die plaatsvindt op woensdag 3 en zaterdag 6 september!
Op de Boekenkaftdag kunnen kinderen tussen 6 en 14 jaar hun schoolboeken kaften met uniek, origineel kaftpapier. In elke bibliotheek zullen illustratoren en kunstenaars aanwezig zijn om de kaften van de schoolboeken te versieren met prachtige tekeningen. Daarnaast kan je je boeken, schriftjes en/ of agenda versieren met het mooiste kaftpapier ontworpen door de winnaars van onze ontwerpwedstrijd!
Mis deze geweldige start van het schooljaar niet en kom langs op de Boekenkaftdag! Opgelet bij sommige bibliotheken is inschrijving verplicht! De Boekenkaftdag vindt plaats op:
- woensdag 3 september:
- 13u-17u: Bib Poperinge (Veurnestraat 71)
- 14u-17u: Bib Heuvelland (Schoolstraat 12a in Wijtschate)
- 14u-17u: Bib Langemark (Klerkenstraat 37a)
- Zaterdag 6 september:
- 9u-13u: Bib Ieper (Weverijstraat 9)
- 10u-12u: Bib Vleteren (Veurnestraat 4)
- 14u-17u: De letterschuur Zonnebeke (Berten Pilsstraat 5)
- 9u-13u: Bib Ieper (Weverijstraat 9)
Zin om als vrijwilliger mee te helpen kaften? Neem dan zeker contact op met de bib in je buurt!
Contactpersonen
-
- Marthe Bulckaen
-
- gsm. 0471 24 55 82
- marthe.bulckaen@co7.be